NETStudio

Systemy teleinformatyczne - IT LAN WiFi TV SAT DVB-T VOiP PPOŻ ALARMY

ITBlog

ITBlog - prowadzimy blog technologiczny związany z zagadnieniami IT.

Forum

Udostępniamy forum tematyczne związane z naszą działalnością.

Moodle

Od roku 2000 prowadzimy kursy i szkolenia IT używając platformy MOODLE.

 

Hosting + webmaster

Nasza nowa kompleksowa usługa to hosting i budowa serwisów WWW.

Telefonia VoIP Halonet

Telefonia internetowa VoIP

PROMOCJE telefonii Halonet

 Przenieś telefon stacjonarny do sieci Halonet i oszczędzaj!

Zarejestruj się i dzwoń tanio !

 

 

 

Telefonia internetowa o obecnie najtańszy sposób przeprowadzania rozmów telefonicznych. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i możliwościami.

Cennik brutto

Opłaty stałe:
    0 zł - abonament
    1 zł - własny numer telefoniczny

Opłaty za 1 minutę połączenia:
    0,00 zł - połączenia na numery Halonet (cały świat)
    0,07 zł - połączenia na numery stacjonarne w Polsce
    0,28 zł - połączenia na numery komórkowe w Polsce (bez Play: 0,42 zł)
    0,07 zł - połączenia na numery stacjonarne w Anglii, Niemczech, USA...


Pełny cennik
Pełna oferta

Jak dzwonić?

Przez telefon:

Jak dzwonić przez internet

Najprostszym sposobem dzwonienia, a zarazem zapewniającym najwyższą jakość rozmowy, jest podłączenie zwykłego stacjonarnego telefonu do bramki VoIP.

Zamówienia bramek VoIP wraz z instalacją:
[tel: 660-411-666, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ]
Sklep internetowy Halonet

Przez komunikator:

Jak dzwonić przez internet za pomocą komunikatora

Innym sposobem telefonowania jest komunikator. Należy go zainstalować na komputerze. Rozmowy można prowadzić przez słuchawki z mikrofonem.

Pobierz komunikator » tutaj
Kilka niezbędnych informacji » tutaj

Więcej informacji » tutaj
Aktualne promocje » tutaj

a poniżej troszkę technikalii:

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularna staje się technologia VoIP czyli Voice over IP - co można by przetłumaczyć na Glos przez Sieć. Powstało wiele programowych komunikatorów służących do rozmów głosowych. Umożliwiają one bezposrednią komunikację głosową oraz pisaną z innymi uzytkownikami komputerów na całym świecie - za darmo. No nie całkiem za darmo bo trzeba płacić za łącze internetowe, chyba ze korzysta się z takiego komunikatora za pmocą darmowych HotSpotów, jakie sa coraz cześciej montowane w miejscach publicznych. Istnieje także możliwość używania tych komunikatorów do dzwonienia na telefony stacjonarne i komórkowe - po wykupieniu takowego abonamentu u odpowiedniego dostawcy (Skype, Tartel i inne). W wielu wypadkach można wykupić numer lub numery zwrotne i kożystać z takiego zestawu (komputer + program) jak ze zwykłego telefonu.

Dodatkowe możliwości do tej technologii wniosły tzw bramki i telefony VoIP. Telefon VoIP wyglada jak zwykły telefon tyle że zamiast podpinać go do kabla telefonicznego podpinamy do go naszej sieci komputerowej, przeprowadzamy prostą konfigurację i tyle! Bramka VoIP umożliwia podpinanie większej ilości telefonów VoIP lub nawet zwykłych, starych telefonów analogowych. Tak więc w bardzo prosty sposób możemy nasze stare telefony wykorzystywać w nowy sposób jednocześnie oszczędzając na rachunkach telefonicznych albowiem telefonia VoIP przynosi obniżenie kosztów rozmów telefonicznych.  

Przez telefon komórkowy:

Jak dzwonić przez internet za pomocą telefonu komórkowego

Telefon komórkowy z funkcją WiFi, pozwalającą na łączenie się z bezprzewodową siecią Internet. To rozwiązanie działa tylko w miejscach z dostępem do bezprzewodowego Internetu.

  

Przenoszenie numerów


Jeśli posiadasz telefon stacjonarny (TPSA, Netia i inne) istnieje możliwość zachowania aktualnego numeru telefonu poprzez przeniesienie go do sieci Halonet. To oszczędność od zaraz - brak comiesięcznego abonamentu - płacisz jedynie za utrzymanie Twojego numeru telefonu całe 1 PLN rocznie! A opłaty za rozmowy? Te koszty to system pre-paid: wpłacasz ile chcesz i dzownisz do wyczerpania stanu Twojego konta, potem doładujesz (np przelew bankowy) i znowu dzwonisz. Proste!

Cała operacja to pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i wysłanie do firmy Halonet dokumentów. Procedura przenoszenia opisana została dokładnie na stronie halonet.pl.

Najpierw jednak:

Zarejestruj się i dzwoń tanio !