NETStudio

Systemy teleinformatyczne - IT LAN WiFi TV SAT DVB-T VOiP PPOŻ ALARMY

ITBlog

ITBlog - prowadzimy blog technologiczny związany z zagadnieniami IT.

Forum

Udostępniamy forum tematyczne związane z naszą działalnością.

Moodle

Od roku 2000 prowadzimy kursy i szkolenia IT używając platformy MOODLE.

 

Hosting + webmaster

Nasza nowa kompleksowa usługa to hosting i budowa serwisów WWW.

Sklepy internetowe

Sprzedawać w sieci!

Oferta budowy sklepu internetowegoSklep internetowy. Jeśli posiadasz działający już sklep - czemu nie uruchomić sklepu internetowego i nie zwiększyć obrotów? Jeśli sklepu nie prowadzisz - czemu nie spróbować handlu w sieci? Sklep internetowy to nieco skomplikowana sprawa pod względem technicznym a już na pewno merytorycznym. Nie martw się -  uruchomimy dla Ciebie taki sklep zgodnie z Twoimi preferencjami i wymaganiami. Kompletne utworzenie działającego sklepu może zająć kilka tygodni w zależności od Twojej wiedzy, czasu jakim dysponujesz i innych spraw związanych z tym tematem. Dostosujemy się do Twojego grafiku i przygotujemy wszystko co niezbędne, tak aby budowa sklepu była jak najmniej absorbująca.

Jak zwykle udostępniamy kilka tygodni na testy i zapoznanie się z budową oraz obsługą sklepu. System, który oferujemy współpracuje z jednym z najpopularniejszych programów FK a mianowicie SubiektGT, dzięki czemu sklep fizyczny oraz internetowy mogą mieć wspólną i spójną bazę danych towarów i dokumentów. 

Wraz ze naszym rozwiązaniem dostajesz wiele narzędzi analitycznych, statystycznych, elastyczną komunikację z klientem, integrację z wieloma rozwiązaniami biznesowymi czy marketingowymi takimi jak elektroniczne system płatności, firmy kurierskie, porównywarki cen, aukcje allegro, systemy reklamowe i wiele innych. To wszystko celem ułatwienia i zautomatyzowania obsługi sklepu oraz podniesienia zadowolenia Twoich klientów.

 

 

 

 

Home Usługi Hosting Sklepy internetowe